Коли закрили ЛТП?

Після розпаду Радянського Союзу систему ЛТП було ліквідовано у більшості колишніх союзних республік. У 1993 році вийшов і 1 липня 1994 року набрав законної сили указ президента РФ Бориса Єльцина, який ліквідував лікувально-трудові профілакторії в Росії.

Що потрібно, щоб здати людину в ЛТП?

Заява про направлення громадянина до ЛТП подається до суду органом внутрішніх справ, яке розглядається судом протягом десяти днів з дня його надходження за обов'язковою участю представника органу внутрішніх справ, громадянина, заява про направлення якого до ЛТП розглядається судом.

Як не потрапити до ЛТП?

Слід також зазначити, що напряму в ЛТП не підлягають: громадяни, не досягли вісімнадцяти років; чоловіки віком від 60 років; жінки старше 55 років; вагітні жінки; жінки, які виховують дітей віком до одного року; інваліди І-ІІ групи; громадяни, у яких виявлено захворювання, що перешкоджають їх знаходженню в ЛТП

Що роблять у ЛТП?

Одним із заходів, спрямованих на профілактику алкоголізму серед населення, а також на лікування, соціалізацію та залучення осіб, які страждають на хронічний алкоголізм та наркоманію, є направлення громадян зазначеної категорії в лікувально-трудові профілакторії (далі – ЛТП).

Як лікували у ЛТП?

Як лікувалися і жили Першого місяця в основному видавали великі дози препарату «Антабус». Також давали анальгін та валеріану. Деякі проходили примусовий курс рефлексотерапії. Алкоголікам кололи спеціальні препарати, які викликали огиду до алкоголю.

Як покласти родича у наркологію?

Найефективніше звертатися до суду з проханням про примусове направлення на лікування колективною заявою.Серйозним аргументом буде висновок судово-медичної експертизи про те, що людина вже має підтверджене психічне захворювання, а її дії завдають шкоди оточуючим.

Що можна передавати до ЛТП?

Громадяни, які перебувають у лікувально-трудових профілакторіях, вперше спрямовані в лікувально-трудові профілакторії, відправляють та отримують телеграми, листи, грошові перекази, посилки та бандеролі, дрібні пакети, одержують передачі без обмеження їх кількості відповідно до цього Закону та інших актів …

Кого не можуть направити до ЛТП?

вагітні жінки; жінки, які виховують дітей віком до 1 року; інваліди І та ІІ групи; громадяни, у яких виявлено захворювання, що перешкоджають їх знаходженню в ЛТП (наприклад, активний туберкульоз легкий, судинна деменція, шизофренія).