Чи потрібно золотим рибкам повітря?

Золоті рибки вимогливі до вмісту кисню у воді, саме для цього в акваріумі використовується фільтр та компресор. Аерація має бути цілодобовою. Важливо! Золоті рибки – конюшні істоти, тому правильно розраховуйте кількість мешканців акваріума.

Чи потрібно додавати сіль в акваріум із золотими рибками?

Не рекомендується додавати сіль в акваріум із золотими рибками, якщо вони не мають ознак хвороби чи стресу. Ось якщо з'являться – додайте акваріумну сіль, а не кам'яну. Кам'яна сіль може містити харчові добавки, шкідливі риби.

Чи можна тримати в акваріумі одну золоту рибку?

Ідеальним варіантом для змісту золотих рибок є видовою акваріум. Це означає, що разом поселяються лише одна або кілька порід золотих рибок. Таке співжиття буде оптимальним, тільки слід пам'ятати, що на одну особина має припадати щонайменше 30 літрів води.

Який акваріум потрібний золотим рибкам?

Умови утримання рибки можуть рости досить великими, до 15-25 см. Акваріум для них має бути просторим (від 200 літрів), з дуже гарною фільтрацією та аерацією. У ньому обов'язкова регулярна заміна води. Золоті рибки люблять копати грунт, тому декорації в акваріумі мають бути надійно закріплені.

Як часто потрібно міняти воду в акваріумі золотої рибки?

Догляд за золотими рибками Зміна води в акваріумі повинна проводитися не рідше одного разу на тиждень, замінювати слід 30% від обсягу води. Комфортна температура води для золотих рибок – 22-26 °С.

Які акваріумні рибки не переносять сіль?

Також сольові ванни, з концентрацією солі вище 1.5%, не люблять молоді лабіринтові рибки, Суматранський барбус та інші його різновиди. Крім цього, не рекомендують підсолювати воду загалом акваріумі, в якому живі рослини.

Як лікувати Іхтіофтіріоз сіллю?

У банку розчиняють сіль із розрахунку 3 г/л. Температуру доводять до 28°C та поміщають хвору рибу. У таких умовах рибу тримають близько хвилини та висаджують у чисту ємність із новою водою. Таким чином обробляють усіх риб.

Скільки років мешкають телескопи?

Свій благородний колір луска набуває у міру дорослішання риби. Довжина тіла риби зазвичай до 15 см, але бувають екземпляри, що досягають 25 см. Живуть телескопи «метелики» 15 років і більше.