З грубих кормів застосовують бобове та бобово-злакове сіно. Вівці на відгодівлі добре використовують силос та картопля. Згодовування цих кормів набагато скорочує витрати концентратів та сіна. Силосу в раціони вводять 2-3 кг, картоплі – 1,5-2 кг.
Скільки зерна потрібно вівці за день?
Зміст:
З зернових концентратів найбільш поширеними є овес, ячмінь та кукукруза. Овес – це найкращий корм для виробників і молодняку, що росте. У випадковий період баранам слід згодовувати його до 1 кг на добу на голову, ягнятам у підсосний період – 30-30 г, до відлучення – 100 г, а після нього – 300-400 г.
Чим годувати баранів у домашніх умовах?
Чим годувати овець та баранів у домашніх умовах…Базою раціону овець та баранів є:
- Трава. Підходять як соковиті паростки, так і грубе різнотрав'я. …
- Овочі. Коренеплоди багаті як вітамінами, а й клітковиною. …
- Силос. Такий корм дуже поживний. …
- Баштанні. Кабачок, гарбуз насичений корисними мікроелементами.
У якому віці можна різати барана на м'ясо?
Ягнятина називають м'ясо вівці або барана до 1 року. Для отримання особливо ніжного молочного смаку ягнят забивають в віці трьох місяців і раніше.
Що можна давати баранам?
У невипадковий період до раціону баранів можна включити 1,5-2 кг гарного сіна, 2-2,5 кг соковитих кормів (силос, коренеплоди) та 500-700 г суміші концентрованих кормів. У весняно-літній час барани можуть обходитися пасовищним кормом, отримуючи додатково по 500-600 г концентрованих кормів.
Скільки вівця є?
Дорослій вівці в період відгодівлі дають по 1,5-2 кг сіна, 2-2,5 кг соковитих кормів, 200-300 г концентратів на день.
Як харчуються вівці?
Вівці їдять короткий м'який підніжний корм, який росте низько над поверхнею поля. Під терміном «підніжний корм» ми маємо на увазі широкий вибір рослин: трава, конюшина, люцерна (Medicago sativa), цикорій, бобові, чагарники тощо.
Яку траву їдять вівці?
Вівці їдять короткий м'який підніжний корм, який росте низько над поверхнею поля. Під терміном «підніжний корм» ми маємо на увазі широкий вибір рослин: трава, конюшина, люцерна (Medicago sativa), цикорій, бобові, чагарники і т.д.