Чого корисна іван чай


Листовий Іванчай застосовують проти застуди та вірусних захворювань, при авітамінозі, для бадьорості та активізації імунної системи, а також при лікуванні ЛОР-захворювань: риніту, ангіни, ларингіту і т. п. Він допомагає при занепаді сил, виснаженні та відновленні після хвороби. м.

Які хвороби лікує трава іван-чай?

Іванчай використовується при шлунково-кишкових хворобах, а також його застосовують при запальних захворюваннях простати, сечового міхура, нирок. Ще кипрей – це криниця корисних нутрієнтів. У ньому містяться вітаміни A, B1, B2, B5, B6, B9, калій, кальцій, магній, фосфор.

Кому не можна пити іван-чай?

Протипоказання прийому Іванчаю

  • Важливо пам'ятати, що він має легку проносну дію.
  • Лікувальні відвари та настої з цієї рослини не рекомендується дітям віком до 6 років.
  • Вагітним, а також мамочкам, що годують, перед регулярним вживанням слід порадитися з лікарем.

Як правильно заварювати іван-чай та застосовувати його для здоров'я?

Спосіб заварювання: на півлітра води потрібно взяти близько двох чайних ложок листового. Іванчаю. Підготуйте воду: вона не повинна бути надто гарячою. Ідеальна температура для заварювання 90-96 градусів. Наполягати чай потрібно протягом 7-12 хвилин.

Чи можна іван-чай пити щодня?

Враховуючи очисний ефект іван-чаю, не варто пити більше 2 чашок на день. Якщо перевищити цю норму, при регулярному тривалому прийомі можливий розлад травлення. Ще один нюанс стосується одночасного прийому зніту з заспокійливими, розслаблюючими, знижуючими тиск або жарознижувальними засобами.

Іван-чай – 17 лікувальних властивостей, склад, …

Унікальний склад визначає природну користь «Іван-чаю» за багатьма показниками. Корисні властивості напою: 1. зарядять енергією, омолодять організм, знизять втому та підвищать витривалість, сприяючи душевному спокою та міцному сну; 2. не мають основних