Як одержують джут?
Зміст:
Джут видобувають із кори однойменної рослини (Corchorus capsularis). Це натуральне волокно із золотистим та шовковистим блиском, у зв'язку з чим його ще називають «Золоте волокно».
Який вигляд має джут?
Джутові зарості виглядають досить переконливо: суцільна зелена стіна, вдвічі вища за людський зріст. Стебла гладкі від коріння до середини, верхівки вкриті невеликим листям. У період дозрівання розпускаються маленькі жовті квіточки. На сьогоднішній день у світі налічується близько 80 видів джута.
Що таке натуральний джут?
Джут — натуральне текстильне волокно, що виготовляється з рослин однойменного роду.
Що означає джутовий?
ДЖУТОВИЙ — Зроблений із джуту.
Як росте джут?
Дозрівання джута триває від 120 до 150 днів. Після закінчення цвітіння починається збирання врожаю. Стебла зрізають, збирають у зв'язки і залишають на 3 дні на полі, щоб опали листя. Зв'язування стебел джута піддають мочці у найближчих водоймах протягом 5-15 днів.
Де росте джут у світі?
Бангладеш – країна, де росте джут. І Бангладеш – один із головних його постачальників. У цьому східному куточку світу виробляється понад 80% всього джутового волокна найвищої якості. Дві третини одержуваних тут волокон використовують у місцевій промисловості, інше йде експорт.
Який джут використовувати для кігтеточки?
Найоптимальніший діаметр каната для виготовлення кігтеточки – Від 6 до 10 мм. Подібна мотузка виглядає привабливо і зручно нею обвивати конструкції. Найчастіше котячу «точилку» виготовляють у вигляді стовпчика на платформі. Витки каната повинні щільно прилягати один до одного та з напругою обвивати стовп.