На відміну від інших членистоногих, тіло комах розчленоване на три відділи: голову, груди та черевце. Комахи мають складні очі та одну пару вусиків, у багатьох є крила. Їхні ротові органи різноманітні та спеціалізовані.
Скільки вусиків у павуків?
Зміст:
– у павукоподібних вусиків ні, органами дотику є волоски, якими покрито їхнє тіло.
Скільки пар вусиків у ракоподібних?
У ракоподібних вусиків дві пари (перша пара називається антенули, друга – просто антени) і вони розташовані на перших двох сегментах голови. В інших груп членистоногих, за винятком хеліцерових і безсяжкових (що не мають вусиків зовсім), їх одна пара.
Які вусики у комах?
- Ниткоподібні вусики. …
- Щетинкоподібні вусики. …
- Чіткоподібні вусики. …
- Пилоподібні вусики. …
- Булавоподібні вусики. …
- Перисті вусики. …
- Колінчасті вусики. …
- Щетинконосні вусики складаються з трьох коротких та широких члеників різної форми; на останньому членику збоку або на вершині є щетинка, яка може бути перистою (рис.
Яку функцію виконують вуса комах?
Функціонально антени це орган чуття, вони відповідають за дотик і нюх. Зустрічаються комахи, у яких вони виконують нестандартні ролі – органів дихання та утримання видобутку.
Які вусики у павуків?
Загальні ознаки павукоподібних: відсутність вусиків, чотири пари ходильних ніг, трахейне або легеневе дихання, постійні придатки навколо рота – верхні щупальця і ногощупальця. На головогруді розташовані чотири пари простих очей, ротові органи та кінцівки (ходильні ноги). Найбільш поширені павуки та кліщі.
Навіщо потрібні вусики у тарганів?
Вуса – це сенсорні придатки та найчутливіший орган тарганів.Це головний інструмент прусака для орієнтації у просторі. За допомогою вусів вони: торкаються
Скільки пар вусиків у краба?
Зовнішня будова краба До головогрудку краба прикріплюється 14 пар придатків: пара око, дві пари вусиків, 6 пар ротових частин, пара ніг з клешнями, три пари ніг, службовців для пересування, та п'ята пара ніг, що знаходиться під панцирем.
Який ротовий апарат у ракоподібних?
Ракоподібні мають чотири пари щелеп. Ротовий апарат – гризучий. На голові у них знаходяться жвали (верхні щелепи), які служать для захоплення та розгризання їжі. Також їх називають мандибулами.