Що краще при обмороженні


При обмороженні I ступеня необхідно зігріти теплими руками уражену ділянку до почервоніння. А от при відмороженні ІІ-ІV ступеня цього робити не варто. Найкраще на переохолоджену поверхню накладіть термоізолюючу пов'язку, за допомогою якої можна буде досягти зігрівального ефекту «зсередини».

Що можна мазати під час обмороження?

Негайно укрити пошкоджені кінцівки та ділянки тіла теплоізолюючим матеріалом (вата, ковдра, одяг) або накласти теплоізолюючу пов'язку (за допомогою підручних засобів), т. К. Зігрівання має відбуватися «зсередини» з одночасним відновленням кровообігу.

Чим можна лікувати обмороження у домашніх умовах?

помістіть людину в тепло і покладіть її в горизонтальному положенні (це допомагає покращити кровообіг) розітріть кистями рук обморожену частину тіла (при 1 ступені); накладіть на уражену шкіру стерильну пов'язку і тепліше накрийте людину забезпечте постраждалого теплим питвом та теплою їжею

Як лікувати обмороження?

Перша допомога при обмороження

  1. зігрівання всього тіла та уражених кінцівок;
  2. гаряче питво, серцеві медикаменти;
  3. відновлення кровообігу на уражених ділянках;
  4. штучне дихання; забезпечення дихання шляхом введення препаратів;
  5. захист від інфекції на уражених кінцівках;

Що робити після обмороження?

У разі підозри на обмороження і переохолодження необхідно якнайшвидше перемістити людину в тепле приміщення. Необхідно зняти з постраждалого промерзлий і промоклий одяг та взуття, одягти на нього сухий, теплий одяг, розтерти місце обмороження вовняним шарфом або рукавичкою, але в жодному разі не снігом.

Перша допомога при обмороженні: що можна і що …

Надання першої допомоги включає такі дії. 1. Перемістити постраждалого у тепле приміщення. 2. Обережно зняти верхній одяг та взуття із ураженої області. 3. Укласти потерпілого та вкрити теплою ковдрою. 4. Дати тепле питво – гарячий чай (якщо