За останні кілька років кокосова олія стала дуже популярним продуктом у кулінарії та б’юті-сфері. Вважається, що цей засіб має безліч переваг, включно з його фантастичними зволожувальними та кондиціонуючими властивостями. Про найпоширеніші варіанти використання цього продукту поговоримо в нашому сьогоднішньому огляді.
Кулінарія, ймовірно, є найвідомішою і найпоширенішою сферою використання головного героя цієї статті. Органічна кокосова олія ідеально підходить для приготування їжі за дуже високих температур. Завдяки величезній кількості насичених жирів, 40% яких представлено лауриновою кислотою в складі олії, продукт стійкий до окислення і не горить у процесі термічної обробки.
Висока температура димлення кокосової олії робить її чудовим кулінарним вибором при приготуванні картоплі фрі або солодких булочок.
Популярний спосіб надати своєму тілу ранкового заряду кетонів – це приготувати «Bulletproof Coffee», також відомий як кето-кава. Цей висококалорійний напій без вуглеводів призначений для заміни сніданку. Стверджується, що він підтримує тіло в стані кетозу і допомагає почуватися бадьорим і зосередженим.
Щоб приготувати Bulletproof Coffee:
Кокосова олія чудово підходить як зволожувальний засіб для тіла, особливо для дуже сухих його ділянок, таких як коліна і лікті. Цей же продукт буде незамінним помічником у боротьбі з тріщинами на п’ятах. Якщо перед сном товстим шаром нанести олію на цю зону і надіти на ноги теплі шкарпетки, вранці п’яти будуть м’якими і доглянутими, а тріщинки затягнуться. Крім того, продукт надасть легкий антибактеріальний ефект.
Якщо звичні серветки для демакіяжу або міцелярна вода надто сушать шкіру, спробуйте використовувати як очищувальний засіб натуральну олію кокоса. Усе, що вам потрібно зробити, це:
Використання кокосової олії допоможе уникнути агресивного «скрабування» обличчя та очей. Це може бути особливо важливо для власників чутливої шкіри.
Кокосова олія чудово підходить для живлення сухої та зневодненої шкіри. Якщо наносити трохи засобу на тіло після душу, це дасть змогу відновити захисний бар’єр епідермісу і запечатати вологу в клітинах дерми.
Крім того, кокосова олія має протизапальні властивості, які допомагають досягти успіхів у лікуванні акне. Лауринова і капринова кислоти, які присутні в кокосовій олії, здатні вбивати бактерії, що викликають акне.
Низка досліджень показала, що кокосова олія має здатність підвищувати рівень антиоксидантів і колагену в людському організмі. Останні відіграють важливу роль у природному процесі регенерації та відновлення шкіри. До того ж, завдяки поліпшенню антиоксидантного статусу, продукт бореться із запальними процесами.
Крім кокосової, позитивний вплив на якість людського життя чинять й інші рослинні олії, наприклад, гарбузова, кунжутна, конопляна та інші. Однак під час їхнього вибору необхідно звертати увагу на спосіб виробництва цих продуктів. Важливо, щоб вони виготовлялися шляхом холодного віджиму.
У крафтового виробника «Еколія» всі представлені в асортименті олії виробляються без найменшої термічної обробки. Сиродавлена продукція зберігає у своєму складі всі корисні нутрієнти, необхідні людському організму.
Сучасний світ вимагає від молоді не просто знань, а вміння швидко опановувати інформацію. Традиційне навчання…
Все о горизонтальных велотренажерах: особенности, выбор и преимущества Горизонтальные велотренажеры – это современный вид кардиотренажеров,…
Лазерная эпиляция глубокого бикини — это одна из самых востребованных процедур в сфере косметологии. С…
Гарнітури до спальні — це комплексне рішення для створення затишку, функціональності та естетики у вашій…
У світі сучасного дизайну інтер'єрів керамічні фарби стають важливим елементом для створення красивих, довговічних і…
Сьогодні сучасна іграшкова зброя для дітейпредставлена в широкому асортименті на полицях дитячих магазинів. Як не…