Генетичний тест – це тип медичного тесту, який знаходить зміни у хромосомах, генах чи білках. Результати такого тесту можуть підтвердити або спростувати ймовірність розвитку чи передачі будь-яких особливостей чи проблем у спадок.
Які захворювання показує генетичний аналіз?
Зміст:
Досліджувані захворювання:
- Аневризм черевної аорти
- Венозна тромбоемболія
- Раптова коронарна смерть
- Гіпертонія
- Гіпертрофія міокарда
- Дилатаційна кардіоміопатія
- Інфаркт міокарда
- Ішемічна хвороба серця
Коли здають аналіз генетики?
коли необхідно ретельне генетичне тестування при пізній вагітності (коли мати старше 35 років, а батько – 40 років); якщо у пари вже були випадки народження дітей з генетичними порушеннями; за наявності у матері тяжких соматичних захворювань (патологій серця, нирок, цукрового діабету);
Кому потрібна генетична діагностика?
Консультація спеціаліста з питань генетики потрібна членам сім'ї, в якій є або були хворі з тяжкими інвалідами центральної нервової, опорно-рухової та інших систем організму, хромосомними або моногенними захворюваннями, вродженими вадами розвитку.
У якому разі відправляють до генетика?
Лікар-генетик – це лікар, який діагностує та допомагає лікувати спадкові захворювання. До генетику звертаються за консультацією при плануванні вагітності, для встановлення точного діагнозу в складних випадках, при підозрі на спадкові синдроми, для підбору терапії у разі онкологічних захворювань.
Що таке генетичний аналіз та як його роблять: опис …
Зробити генетичний аналіз можна у спеціалізованих медичних центрах. Наразі вони пропонують широкий вибір подібних тестів на різні фактори. Наприклад, існують спеціальні тести: 1. для спортсменів; 2. на здоровий спосіб життя; 3. перед операцією; 4. на ризики